2 189 ₴
1 532 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PrinterMayin |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PTCE401A |
| Вид | неоригінальний |
| Гарантія, міс | 1 |
| Комплектація | 1 картридж |
| Мoдель | Cyan |
| Оригінальний аналог | CE401A |
| Сумісність із моделями | HP COLOR LJ Enterprise 500 M551/570/575/507A |
| Сумісність з пристроями бренду | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | кольорові |
| Тип друку | лазерний |
| Колір | Cyan |