
2 249 ₴
1 574 ₴
Показати оптові ціниКомпанія TVS була заснована в 1968 році. Батьківщиною виробника; який сьогодні є одним з лідерів продажів на світовому ринку посуду; є італійська провінція Урбіно. Основними принципами; яких дотримується керівництво компанії; є екологічна безпека виробництва; використання новітніх матеріалів та технологій; а також всебічне врахування потреб ринку. Посуд TVS (Італія) - це чудове рішення для будь-якої сучасної кухні; здатне створити по-справжньому комфортні умови для приготування їжі.
Завдяки використанню новаторських ідей в області виробництва і дизайну компанії вдалося створити продукцію дійсно високої якості. Посуд TVS (Італія) представляє собою гармонійне поєднання передових технологій і неповторного італійського колориту. Серед першорядних завдань виробника знаходиться пошук сучасних рішень; здатних задовольнити максимально широке коло споживчих потреб.
Mineralia induction
У серії Mineralia induction- TVS застосувала своє революційне покриття; посилене мінеральними частинками; дощенту; призначеного для індукційної технології. Результат; якщо індукція Mineralia; ультра-антипригарне і ультра-стійке. Потужний союзник на варильній панелі та прекрасний сюрприз згодом; тому що його вражаюча здатність протистояти подряпинам і стиранню гарантує його ідеальні умови протягом довгого часу.
Антипригарне покриття Quarzotek - це покриття; що поєднує в собі властивості традиційного антипригарного покриття і характеристики; властиві каменю. На базовий шар з алюмінію наноситься один або кілька шарів особливо твердих мінеральних часток; а потім кілька шарів з ефектом каменю; що відрізняється високою концентрацією мінеральних частинок; що підвищують ефективність та безпеку для здоров'я. Має високу зносостійкість; не впливає на смакові якості їжі та не піддається впливу мікроорганізмів.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TVS |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1.04 кг |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BS380283310101 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр | 28 см |
| Кришка | кришка відсутня |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Мoдель | Mineralia Induction 28 см |
| Особливості | можна мити в посудомийній машині |
| Серія | Mineralia Induction |
| Сумісність із плитами | електричні плити |
| Країна виробництва | Італія |
| Тип внутрішнього покриття | Quarzotek |
| Колір внутрішнього покриття | сірий |