

3 514 ₴
2 460 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Потужність | 21 Вт |
| Цоколь | BAY9S |
| Тип лампи | Галогенна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OS 64136 |
| Вид | Галогенна |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість ламп в упаковці | 1 |
| Мoдель | 21W |
| Призначення | допоміжне освітлення |
| Напруга | Дванадцять |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | H21W |