

871 ₴
610 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | osram |
| Потужність | 21 Вт |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | OS 7225 |
| Вид | розжарювання |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість ламп в упаковці | 2 |
| Мoдель | 21/4W |
| Призначення | допоміжне освітлення |
| Напруга | Дванадцять |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | P21/4W |
| Цоколь | BAZ15d |