9 931 ₴
6 952 ₴
Показати оптові ціниГальмівний диск Bosch 0 986 479 747 гідно замінить собою елемент системи; що зносився. Найбільш комфортне та чуйне гальмування без зайвих вібрацій. Диск розроблений і сконструйований з урахуванням потреб переднього моста автомобілів Audi A4; A5; A6; A7; Q5; Porsche Macan і найкращим чином відповідає їхнім технічним потребам. Основними перевагами виступають:
Підсумковий диск ефективно відводить тепло; стійко «тримає удар» високих температур і не доставляє дискомфорту при гальмуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 747 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 30 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 747 |
| Вага | 57 кг |
| Зовнішній діаметр | 345 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 112 мм |
| Діаметр центра | 68 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Audi |
| Мінімальна товщина | 28 мм |
| Мoдель | 0 986 479 747 |
| Ось | передня |
| Вживаність | Q5 (8RB)PORSCHE MACAN (95B) |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип гальмового диска | вентильований |