3 277 ₴
2 294 ₴
Показати оптові ціниГальмівний диск Bosch 0 986 478 481 гідно замінить собою елемент системи; що зносився. Найбільш комфортне та чуйне гальмування без зайвих вібрацій. Диск розроблений і сконструйований з урахуванням потреб заднього моста автомобілів Audi A3; TT; Skoda Octavia I; Volkswagen Bora; Golf IV і найкращим чином відповідає їхнім технічним потребам.
Основними перевагами виступають:
Підсумковий диск ефективно відводить тепло; стійко «тримає удар» високих температур і не доставляє дискомфорту при гальмуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 481 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 9 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A3, Octavia, Bora |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 478 481 |
| Вага | 05 кг |
| Зовнішній діаметр | 239 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 100 мм |
| Діаметр центра | 65 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Volkswagen |
| Мінімальна товщина | 7 мм |
| Мoдель | 0 986 478 481 |
| Ось | задня |
| Вживаність | GOLF IV Variant (1J5) |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип гальмового диска | невентильований |