7 883 ₴
5 518 ₴
Показати оптові ціниГальмівний диск Bosch 0 986 479 V51 стане відмінним варіантом заміни для зношеного елемента гальмівної системи. Забезпечує максимально комфортне і своєчасне гальмування без виникнення непотрібних вібрацій. Диск створювався і конструювався відповідно до потреб автомобіля; для якого призначений. Все це дозволило зробити гальмівний диск максимально сумісним з технічними параметрами транспортних засобів. Дана модель монтується на передній міст. Диск вентильований і отримав 6 отворів для монтажу на гальмівну систему автомобіля.
Інші параметри:
Гальмівні диски бренду Bosch мають безліч переваг; серед яких:
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 V51 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 30 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 V51 |
| Зовнішній діаметр | 350 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 7 мм |
| Діаметр центра | 90 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 6 |
| Марка автомобіля | Nissan |
| Мінімальна товщина | 5 мм |
| Мoдель | 0 986 479 V51 |
| Ось | передня |
| Вживаність | infiniti qx56<br> |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип гальмового диска | вентильований |