


2 509 ₴
1 756 ₴
Показати оптові ціниATIS DC-5036 BC White дотягувач верхнього монтажу з важільною передачею.
Комерційне використання; напрацювання на відмову 1000000 циклів.
Зусилля зачинення від DIN3 до DIN6 (вага двері від 60 до 120 кг; ширина від 950 до 1400 мм). Функція Back-check. Колір білий.
Компанія виробник: ATIS
ЩО ТАКЕ ДОТЯГУВАЧ
ДЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ДОТЯГУВАЧ
ATIS DC-5036 BC White використовується на вхідних; протипожежних; евакуаційних та інших дверях; для надійного їх зачинення. Дотягувач є невід'ємною частиною систем контролю доступу; при цьому допомагаючи зберегти тепло при установці на вуличну двері. Важливо відзначити; що DC-5036OH White відповідає вимогам протипожежної безпеки відповідно до встановлених нормативно-правових актів. Розташування доводчика залежить від того; куди відчіняються двері; від себе або на себе; він встановлюється у верхній частині дверної коробки або дверного полотна.ОСОБЛИВОСТІ ДОТЯГУВАЧА ATIS DC-5036 BC
Функція Back-Check (BC) – це гальмо відчинення дверей. Він активний в діапазоні кутів відчинення стулки від 80° до 180° і запобігає її різкому відчинення; наприклад; при сильному вітрі або на протязі. Тому дотягувачі з гальмом відчинення рекомендуються для установки на зовнішні двері.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DC-5036-BC White |
| Гарантія, міс | 12 |
| Максимальна ширина дверей | 1400 мм |
| Максимальна вага дверей | 120 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Мoдель | DC-5036-BC White |
| Робоча температура | -30 ~ +50 °C |
| Розміри | 248 х 70 х 45 мм |
| Регулювання швидкості закриття | Да |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип важеля | складна тяга |
| Тип штанги | колінчастий |