893 ₴
625 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7768 |
| Виробник | NGK |
| Довжина | 117.2 мм |
| Напруга | 4.4 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7768 YE14 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 7768 YE14 |
| Розмір гайкового ключа | 8 мм |
| Сила струму | 7.5 А |
| Опір | 0.4 Ом |
| Країна виробництва | Японія |