953 ₴
667 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6298 |
| Виробник | NGK |
| Довжина | 135 мм |
| Напруга | 11 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6298 Y-523J |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 6298 Y-523J |
| Розмір гайкового ключа | 10 мм |
| Сила струму | 5.0 А |
| Опір | 0.9 Ом |
| Країна виробництва | Японія |