747 ₴
523 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2189 |
| Виробник | NGK |
| Довжина | 95 мм |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2189 Y-115T1 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 2189 Y-115T1 |
| Розмір гайкового ключа | 12 мм |
| Сила струму | 7.5 А |
| Опір | 0.3 Ом |
| Країна виробництва | Японія |