986 ₴
690 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1983 |
| Виробник | NGK |
| Довжина | 143.1 мм |
| Напруга | 11 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1983 Y-541J |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 1983 Y-541J |
| Розмір гайкового ключа | 12 мм |
| Сила струму | 10.0 А |
| Опір | 0.8 Ом |
| Країна виробництва | Японія |