3 494 ₴
2 446 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HX 160KIT |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 71 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HX160KIT |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 5 мм |
| Мoдель | HX160KIT |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип | корпусний |
| Ширина | 180 мм |