1 143 ₴
800 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12093NACP |
| Виробник | Philips |
| Потужність | 10 Вт |
| Цоколь | BAU15S |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12093NA CP |
| Вид | розжарювання |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість ламп в упаковці | 1 |
| Мoдель | 10W |
| Призначення | допоміжне освітлення |
| Напруга | Дванадцять |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | RY10W |