204 ₴
143 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | Q22PR-U |
| Виробник | Denso |
| Матеріал електрода | Нікель |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Q22 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Q22PRU |
| Вид пального | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина різьблення | 19 мм |
| Кальальне число | 22 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | Q22PRU |
| Особеннсоти | з плоским сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різьблення | M14 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 0.8 мм |
| Країна виробництва | Бангладеш |