9 891 ₴
6 924 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1stPlayer |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | X-360-WH |
| Повітряний потік | 57 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Для процесорів | AMD |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна частота обертання | 2000 об/хв |
| Мoдель | X-360-WH |
| Підсвічування | ARGB |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Сокет | 1851 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Рівень шуму | 33 dB |