
6 174 ₴
4 322 ₴
Показати оптові ціниГальмівний диск - це один з основних складових гальмівного механізму. Від його справності і технічних характеристик залежить комфорт водіння і безпека людей; які знаходяться в салоні автомобіля. Під час експлуатації стан дисків погіршується і виникає необхідність заміни.
Гальмівний диск BOSCH 0 986 479 T35 стане відмінною альтернативою для заміни деталі; яка зносилася. Внутрішній і зовнішній діаметр диска; а також розмір кріпильних отворів відповідають розмірам деталей; які були встановлені на конвеєрі автозаводу. Завдяки чому деталі стають взаємозамінними. Дана модель створена спеціально для автомобілів Lexus. Встановлюється деталь на задній міст. Для монтажу передбачені 5 кріпильних отвори. Діаметр диска становить 335 мм; товщина 22 мм; а висота 62.7 мм. Диски компанії BOSCH створені і протестовані згідно запатентованому стандарту. Це гарантує стабільну і тривалу роботу запчастин.
Компанія BOSCH одна з найвідоміших в світі. Вона займає близько 26% вторинного ринку автомобільних запчастин Європи. Продукція відрізняється високою якістю виконання і довговічною експлуатацією.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 T35 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 T35 |
| Вага | 92 кг |
| Зовнішній діаметр | 335 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 120 мм |
| Діаметр центра | 62 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Lexus |
| Мінімальна товщина | 20 мм |
| Мoдель | 0 986 479 T35 |
| Ось | задня |
| Вживаність | lexus ls (_f4_)<br> |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип гальмового диска | вентильований |