507 ₴
355 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CCF0109 |
| Виробник | Champion |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 244 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 209 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CCF0109 |
| Вид | звичайний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | CCF0109 |
| Країна виробництва | США |