


914 ₴
640 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5422-0230 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина спини | 20-22 см |
| Тварина | собака |
| Мoдель | З 19-21 см |
| Обхват грудної клітки | 29-31 см |
| Обхват шиї | 19-21 см |
| Розмір | XS22 |
| Розмір тварини | маленькі |
| Країна виробництва | Україна |