15 509 ₴
10 856 ₴
Показати оптові ціниСерія Mystique - це нова лінійка рідинних кулерів DeepCool з дуже затребуваними налаштованими РК-екранами. Втіліть свій творчий стиль у життя за допомогою персоналізованих зображень і анімованих gif-файлів на чудовому 2;8-дюймовому TFT РК-екрані! Помпа також була модернізована й оптимізована; щоб забезпечити краще охолодження; ніж будь-коли раніше.
Чудово чіткий 2;8-дюймовий РК-дисплейНалаштуйте великий 2;8-дюймовий TFT-екран; додавши на нього свій персональний контент. Екран має дуже чітку роздільну здатність 640x480 пікселів і чудово відображає 16;7M кольорів. Орієнтація екрана регулюється автоматично; оскільки в Mystique використовуються вбудовані гіроскопічні датчики.
DeepCreative: Центр керуванняОживіть усі чудові функції кулерів Mystique за допомогою DeepCreative. За допомогою цього комплексного застосунку ви можете переглядати статистику системи в режимі реального часу; переглядати деталі системи та мати повний доступ до сумісних пристроїв. Саме тут ви можете вибрати синхронізацію RGB-акцентів з ARGB-контролером материнської плати або скористатися системою попередження про теплове випромінювання. Програмне забезпечення буде постійно оновлюватися; тому в найближчому майбутньому очікуйте розширення можливостей.
У режимі моніторингу ви можете вибрати певні параметри моніторингу. Ви можете вибирати між частотою процесора; часом; швидкістю насоса; швидкістю вентилятора процесора; швидкістю вентилятора процесора + швидкістю насоса і температурою. Залежно від розділу основного дисплея є кілька варіантів підмоніторингу; де ви можете вибрати між Voltage; System Monitoring і Core Data.
Помпа 5-го поколінняПобудований на базі оптимізованої високопродуктивної водяної помпи DeepCool 5-го покоління; Mystique виводить охолодження сучасних енергоємних процесорів на новий рівень. Оптимізована конструкція помпи оснащена ефективним 3-фазним; 6-слотовим; 4-полюсним двигуном; який обертається зі швидкістю 3400 об/хв.
Оновлений дизайн і поліпшена холодна пластинаMystique отримав оновлену холодну пластину; оптимізовану для кращої теплопередачі та 0;1-міліметрові канали інтенсивного потоку. Вони розташовані над гарячими точками процесора; а точний розсікач рідини забезпечує ефективне відведення тепла.
Нові високопродуктивні вентилятори FT12 SEДо комплекту постачання Mystique входять високопродуктивні вентилятори FT12 SE PWM чорного кольору. Ці вентилятори виготовлені з міцного матеріалу PBT і забезпечують відмінний тиск і повітряний потік. У них також використовуються перевірені часом підшипники FDB; які вважаються золотим стандартом у нашій індустрії. Двигун вентилятора використовує 3-фазну 6-слотову 6-слотову 4-полюсну конструкцію; яка забезпечує плавнішу роботу; як порівняти зі звичайними корпусними вентиляторами.
Технологія захисту від протіканняРідинні кулери Mystique оснащені запатентованою технологією Anti-Leak від DeepCool. Внутрішній клапан регулює тиск і підбурює його; коли внутрішній тиск перевищує атмосферний; це призводить до збільшення терміну служби та знижує ймовірність протікання.
Спрощене встановленняКріпильне обладнання; що входить до комплекту постачання; забезпечує простий процес встановлення; що гарантує правильний контакт і однаковий тиск на платформах Intel і AMD. Все необхідне для встановлення Mystique на новітні мейнстримні процесори входить до комплекту постачання; тож ви вже готові до роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Сумісність з моделлю | Mystique |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | R-LX360-WHDSNMP-G-1 |
| Вага | 1840 г |
| Повітряний потік | 72.45 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Довжина патрубків | 410 мм |
| Для процесорів | AMD |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна частота обертання | 2150 об./хв ± 10% |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Мoдель | Mystique 360 White |
| Напруга живлення вентиляторів | Дванадцять |
| Підсвічування | Немає |
| Розмір водоблока | 93 x 77 x 66 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 402 × 120 × 27 мм |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Сокет | 1700 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 36.49 dB |