



6 494 ₴
4 546 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 A58 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 A58 |
| Зовнішній діаметр | 295 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 112 мм |
| Діаметр центра | 67 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 4 мм |
| Мoдель | 0 986 479 A58 |
| Вживаність | gla-class (x156)<br> |
| Країна виробництва | Німеччина |