8 573 ₴
6 001 ₴
Показати оптові ціниСистема рідинного охолодження DeepCool LS520 SE — це сучасне рішення для ефективного охолодження процесора; яке поєднує стильний дизайн і високу продуктивність. Завдяки інноваційній конструкції водяного насоса та яскравим ARGB-ефектам; цей кулер стане центральним елементом вашої системи.
Нова конструкція водяного насоса забезпечує оптимальну тепловіддачу; підвищуючи стабільність та ефективність охолодження процесора навіть при високих навантаженнях.
Верхня частина водоблоку має ефект нескінченного дзеркала із 16 яскравими ARGB-світлодіодами; що створюють вражаючий візуальний ефект.
Алюмінієвий корпус додає преміального вигляду та забезпечує додаткову довговічність.
Пристрій оснащений двома 120 мм ARGB PWM-вентиляторами з широким діапазоном швидкості від 500 до 2250 об/хв; що сприяє його ефективній роботі. Повітряний потік становить 85.85 CFM; що гарантує відмінне відведення тепла. При цьому рівень шуму менше ніж 32.9 дБ при максимальному навантаженні; з можливістю зниження до 10 дБ завдяки низькошвидкісному адаптеру.
Вентилятори та водоблок мають адресовану RGB-підсвітку; яку можна синхронізувати з іншими компонентами вашої системи.
Ця система водяного охолодження сумісна із більшістю сучасних платформ; що забезпечує зручність встановлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1346 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | R-LS520-BKAMMM-G-1 |
| Повітряний потік | 85.85 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 3.27 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Довжина патрубків | 410 мм |
| Для процесорів | AMD |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертання | 2250 об./хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Мoдель | LS520 SE Black |
| Напруга живлення вентиляторів | Дванадцять |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір водоблока | 85 x 73 x 55 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 282 x 120 x 27 мм |
| Роз'єми живлення | 3-pin (помпа) |
| Сокет | 1700 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 32.9 dB |