



1 970 ₴
1 379 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 402 856 |
| Виробник | Bosch |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Висота | 158 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F026402856 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр трубки виходу палива (випускна) | 10 мм |
| Діаметр трубки подавальник палива (впускна) | 10 мм |
| Мoдель | F026402856 |
| Країна виробництва | Німеччина |