17 339 ₴
12 137 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | США |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ST4000NM024B |
| Гарантія, міс | 60 |
| Інше | наработка на отказ 2 млн. часов |
| Інтерфейс | SATA III |
| Лінійка (Сірія) | Exos 7E10 |
| Мoдель | 3.5" 4TB |
| Обсяг жорсткого диска (GB) | 4 TB |
| Споживана потужність | 5.16 Вт |
| Розмір буфера | 256 MB |
| Швидкість обертання (об/хв) | 7200 об./хв |
| Швидкість передавання даних | 250 МБ/c |
| Середній час очікування | 4.16 мс |
| Також шукають | швидкі |