16 934 ₴
11 854 ₴
Показати оптові ціниКомпактні посудомийні машини від компанії HANSA — це ідеальне рішення для кухні; де важливий кожен сантиметр. Ви отримуєте до 6 комплектів чистого посуду і водночас не займаєте дорогоцінне місце. Також компактні моделі стануть чудовим рішенням для покупців; які люблять експериментувати з інтер'єром; позаяк; на відміну від посудомийних машин стандартних розмірів; настільну можна легко та просто переміщати в кухонному просторі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ZWM556SH |
| Висота | 43.8 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 50 см |
| Звантаження | 6 комплектів посуду |
| Кількість програм | 5 |
| Мoдель | ZWM556SH |
| Особливості | таймер запуску |
| Програми | універсальна 60 °c/120 хв |
| Країна виробництва | Польща |
| Також шукають | компактні натальні |
| Тип | окрема |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 55 см |