9 489 ₴
6 642 ₴
Показати оптові ціниФотобарабан - є однією з головних деталей копіювальних апаратів і принтерів. Конструктивно являє собою металевий циліндр (звичайно алюмінієвий); покритий шаром фотопровідного матеріалу - діелектрика; електричний опір якого різко падає під дією світлового випромінювання.
Фотобарабан SSamsung CLP-360/365; CLX-3300/3306; SL-C430W/480W (CLT-R406) Imaging (SU403A) призначений для формування на фоточутливій поверхні спочатку прихованого електростатичного зображення документа (експонування); а потім отримання зображення видимого (проявлення); утвореного частками тонера і; потім; перенесення цього зображення на папір.
Фотобарабан Samsung відрізняється високою надійністю і довгим терміном роботи і простотою обслуговування. Використання витратних матеріалів Samsung гарантує оптимальну роботу принтерів; факсимільних апаратів і пристроїв "все в одному".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SU403A |
| Гарантія, міс | 0 |
| Для бренду | Samsung |
| Для принтера | Samsung SL-C480W |
| Мoдель | SL-C430W/480W (CLT-R40 |
| Ресурс (у разі 5% заповненості аркуша) | 16 000 |
| Країна виробництва | Китай |