


5 460 ₴
3 822 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 42402 |
| Виробник | Philips |
| Потужність | 35 Вт |
| Тип лампи | Ксенонова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42402 VI C1 |
| Вид | ксенонова |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість ламп в упаковці | 1 |
| Мoдель | ксенонова |
| Призначення | головне освітлення |
| Напруга | 42 В |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | D4S |
| Колірна температура | 4600 K |
| Цоколь | P32d-5 |