757 ₴
530 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LA 120 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 216 мм |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fabia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LA120 |
| Вид | звичайний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | LA120 |
| Країна виробництва | Німеччина |