1 327 ₴
929 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Шланг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4138200 |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина шланга | 15 м |
| Мoдель | внутрішній діаметр 6 мм |
| Зовнішній діаметр | 8 мм |
| Робочий тиск | 15 бар |
| Країна виробництва | Китай |