1 259 ₴
881 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DG-665 |
| Виробник | Denso |
| Довжина | 157 мм |
| Напруга | 7 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DG-665 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | DG-665 |
| Розмір гайкового ключа | 8 мм |
| Опір | 0.4 Ом |
| Країна виробництва | Бангладеш |