367 ₴
257 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DCF461P |
| Виробник | Denso |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 205 мм |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF461P |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | DCF461P |
| Країна виробництва | Бангладеш |