541 ₴
379 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DCF482P |
| Виробник | Denso |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 229 мм |
| Сумісність з моделлю | Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF482P |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | DCF482P |
| Країна виробництва | Нідерланди |