


7 126 ₴
4 988 ₴
Показати оптові ціниГальмівний диск Bosch 0 986 479 537 гідно замінить собою елемент системи; що зносився. Найбільш комфортне та чуйне гальмування без зайвих вібрацій. Диск розроблений і сконструйований з урахуванням потреб переднього моста автомобілів Hyundai Grandeur; i30; KIA Ceed; Soul і найкращим чином відповідає їхнім технічним потребам. Основними перевагами виступають:
Підсумковий диск ефективно відводить тепло; стійко «тримає удар» високих температур і не доставляє дискомфорту при гальмуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 537 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Grandeur, I30, Ceed |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 537 |
| Вага | 74 кг |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 3 мм |
| Діаметр центра | 69 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Kia |
| Мінімальна товщина | 4 мм |
| Мoдель | 0 986 479 537 |
| Ось | передня |
| Вживаність | SOUL II (PS) |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип гальмового диска | вентильований |