



6 017 ₴
4 212 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 914 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 914 |
| Зовнішній діаметр | 6 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 100 мм |
| Діаметр центра | 1 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 22 мм |
| Мoдель | 0 986 479 914 |
| Вживаність | ROOMSTER Praktik (5J)VW BORA I (1J2) |
| Країна виробництва | Німеччина |