



6 127 ₴
4 289 ₴
Показати оптові ціниZalman Alpha2 A24 — система рідинного охолодження; призначена для підтримки оптимальної температури процесора. Повністю сумісна з останніми процесорами Intel; а також AMD Ryzen; підтримує синхронізацію ARGB з різними материнськими платами.
Alpha2 забезпечує потужне охолодження з низьким рівнем шуму. Оснащена інноваційною конструкцією помпи; яка запобігає перевантаженню шляхом розділення входу та виходу охолоджувальної рідини на два потоки. Крім того; магнітну головку помпи можна вільно обертати на 360˚ відповідно до напрямку трубки та розташування логотипа. Завдяки цьому ви зможете встановити радіатор у різних положеннях.
Спеціально розроблений кільцевий вентилятор Zalman AF120 з лопатями у формі акулячого плавника забезпечує мінімальний опір повітряному потоку; що гарантуватиме мінімальний рівень шуму під час роботи. ШІМ контролює автоматичне регулювання швидкості двох вентиляторів відповідно до рівня шуму навколишнього середовища для оптимальної продуктивності. Також є попередньо встановлені антивібраційні гумові накладки.
Zalman Alpha2 A24 має характерний дизайн з адресним освітленням RGB; тому привертатиме увагу естетичними ефектами. Також наявний дисплей; який у реальному часі відображає температуру; дозволяючи контролювати стан системи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ALPHA2A24BLACK |
| Повітряний потік | 69.12 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 2.01 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Для процесорів | AMD |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертання | 2000 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Мoдель | ALPHA2A24BLACK |
| Напруга живлення вентиляторів | Дванадцять |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір водоблока | 73 x 73 x 57.3 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 27 x 120 x 277 мм |
| Роз'єми живлення | 3-pin |
| Сокет | 1156 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 29.7 dB |