799 ₴
559 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DCF577P |
| Виробник | Denso |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 244 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 204 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | i20, Elantra, I30, Carens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF577P |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | DCF577P |
| Країна виробництва | Нідерланди |