9 774 ₴
6 842 ₴
Показати оптові ціниГальмівний диск Bosch 0 986 479 786 призначений для монтажу на передній міст автомобіля. Має вентильований тип і 5 отворів для монтажу.
Параметри гальмівного диска:
Дана модель має ряд незаперечних переваг перед конкурентами. Також вигідно відрізняється від барабанних аналогів. Серед основних плюсів гальмівних дисків бренду Bosch можна виділити:
Гальмівні диски традиційно виготовляються з високоякісного чавуну. Даний компонент має прекрасні функціональні властивості і високий рівень зносостійкості. Також при високих температурах зберігає відмінні показники міцності і твердості. Дискові гальма піддаються механічній обробці і мають приємне співвідношення ціни і якості на українському ринку.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 786 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 786 |
| Вага | 6 кг |
| Зовнішній діаметр | 321 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 3 мм |
| Діаметр центра | 69 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Kia |
| Мінімальна товщина | 4 мм |
| Мoдель | 0 986 479 786 |
| Ось | передня |
| Вживаність | SORENTO III (UM) |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип гальмового диска | вентильований |