



5 700 ₴
3 990 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 496 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 478 496 |
| Зовнішній діаметр | 313 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 7 мм |
| Діаметр центра | 101 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 6 |
| Мінімальна товщина | 6 мм |
| Мoдель | 0 986 478 496 |
| Вживаність | monterey b (m98)<br> |
| Країна виробництва | Німеччина |