5 383 ₴
3 768 ₴
Показати оптові ціниГальмівний диск Bosch 0 986 478 812 гідно замінить собою елемент системи; що зносився. Найбільш комфортне та чуйне гальмування без зайвих вібрацій. Диск розроблений і сконструйований з урахуванням потреб переднього моста автомобілів Citroen Evasion; Jumpy; Fiat Scudo і найкращим чином відповідає їхнім технічним потребам. Основними перевагами виступають:
Підсумковий диск ефективно відводить тепло; стійко «тримає удар» високих температур і не доставляє дискомфорту при гальмуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 812 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 26 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Fiat, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Scudo, Jumpy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 478 812 |
| Вага | 8 кг |
| Зовнішній діаметр | 281 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 98 мм |
| Діаметр центра | 02 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Fiat |
| Мінімальна товщина | 2 мм |
| Мoдель | 0 986 478 812 |
| Ось | передня |
| Вживаність | EXPERT з бортовим пл |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип гальмового диска | вентильований |