



3 766 ₴
2 636 ₴
Показати оптові ціниГальмівний диск Bosch 0 986 479 064 гідно замінить собою елемент системи; що зносився. Найбільш комфортне та чуйне гальмування без зайвих вібрацій. Диск розроблений і сконструйований з урахуванням потреб заднього моста автомобілів Citroen C8; Fiat Ulysse; Lancia Phedra; Peugeot 807 і найкращим чином відповідає їхнім технічним потребам.
Основними перевагами виступають:
Підсумковий диск ефективно відводить тепло; стійко «тримає удар» високих температур і не доставляє дискомфорту при гальмуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 064 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 28 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Lancia, Fiat, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Ulysse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 064 |
| Вага | 5 кг |
| Зовнішній діаметр | 272 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 98 мм |
| Діаметр центра | 59 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Peugeot |
| Мінімальна товщина | 10 мм |
| Мoдель | 0 986 479 064 |
| Ось | задня |
| Вживаність | 807 Van (EB_) |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип гальмового диска | невентильований |