



8 809 ₴
6 166 ₴
Показати оптові ціниГальмівний диск Bosch 0 986 479 536 гідно замінить собою елемент системи; що зносився. Найбільш комфортне та чуйне гальмування без зайвих вібрацій. Диск розроблений і сконструйований з урахуванням потреб переднього моста автомобілів Hyundai і найкращим чином відповідає їхнім технічним потребам.
Основними перевагами виступають:
Підсумковий диск ефективно відводить тепло; стійко «тримає удар» високих температур і не доставляє дискомфорту при гальмуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 536 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 536 |
| Вага | 22 кг |
| Зовнішній діаметр | 321 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 3 мм |
| Діаметр центра | 69 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Hyundai |
| Мінімальна товщина | 4 мм |
| Мoдель | 0 986 479 536 |
| Ось | передня |
| Вживаність | santa fe ii (cm)<br> |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип гальмового диска | вентильований |