

1 974 ₴
1 382 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Contitech |
| Стан | Новий |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CT1054 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 1238 мм |
| Кількість зубців | 130 шт. |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Ford |
| Межзубчаста відстань | 525 мм |
| Мoдель | CT1054 |
| Вживаність | ford transit tourneo автобус |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Ширина | 25 мм |