2 759 ₴
1 931 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 477 116 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 477 116 |
| Внутрішня висота | 46 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 108 мм |
| Діаметр центра | 52 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Марка автомобіля | Peugeot |
| Мoдель | 0 986 477 116 |
| Зовнішній діаметр | 212 мм |
| Ось | задня |
| Вживаність | 2M_) |
| Країна виробництва | Німеччина |