



1 516 ₴
1 061 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 477 083 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 54 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Lancia, Fiat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 477 083 |
| Внутрішня висота | 40 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 98 мм |
| Діаметр центра | 59 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Марка автомобіля | Lancia |
| Мoдель | 0 986 477 083 |
| Зовнішній діаметр | 214 мм |
| Ось | задня |
| Вживаність | Y (840_) |
| Країна виробництва | Німеччина |