

169 ₴
118 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Матеріал леза | Кераміка |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AR2101BR |
| Вага | 40 г |
| Можливість мити в посудомийній машині | Да |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина леза | 60 мм |
| Довжина чищення | 13.5 см |
| Мoдель | коричневий |
| Особливості | вушко для видалення дефектів |
| Серія | Fresh |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип леза | горизонтальне |
| Ширина чищення | 70 мм |