



6 163 ₴
4 314 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 318 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 318 |
| Зовнішній діаметр | 302 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 3 мм |
| Діаметр центра | 02 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 4 мм |
| Мoдель | 0 986 479 318 |
| Вживаність | 4008 |
| Країна виробництва | Німеччина |