
3 823 ₴
2 676 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DDF1155 |
| Виробник | Ferodo |
| Висота | 34 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DDF1155 |
| Вага | 58 кг |
| Зовнішній діаметр | 239 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 100 мм |
| Діаметр центра | 65 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 7 мм |
| Мoдель | DDF1155 |
| Вживаність | VW GOLF IV Variant (1J5) |
| Країна виробництва | Великобританія |