
11 166 ₴
7 816 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DDF1663C |
| Виробник | Ferodo |
| Висота | 52 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DDF1663C |
| Вага | 35 кг |
| Зовнішній діаметр | 314 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 112 мм |
| Діаметр центра | 68 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 23 мм |
| Мoдель | DDF1663C |
| Вживаність | F5F) |
| Країна виробництва | Великобританія |