
8 649 ₴
6 054 ₴
Показати оптові ціниГальмівний диск FERODO DDF1721C стане відмінним варіантом заміни для зношеного елемента гальмівної системи. Забезпечує максимально комфортне і своєчасне гальмування без виникнення непотрібних вібрацій. Диск створювався і конструювався відповідно до потреб автомобіля; для якого призначений. Все це дозволило зробити гальмівний диск максимально сумісним з технічними параметрами транспортних засобів.
Дана модель монтується на передній міст і має високовуглецеву обробку. Диск вентильований і отримав 5 отворів для монтажу на гальмівну систему автомобіля.
Інші параметри:
Гальмівні диски бренду FERODO мають безліч переваг; серед яких:
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DDF1721C |
| Виробник | Ferodo |
| Висота | 51 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 30 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DDF1721C |
| Вага | 8 кг |
| Зовнішній діаметр | 296 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 0 мм |
| Діаметр центра | 3 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Saab |
| Мінімальна товщина | 28 мм |
| Мoдель | DDF1721C |
| Ось | передня |
| Вживаність | OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09)SAAB 9-5 (YS3G) |
| Країна виробництва | Великобританія |
| Тип гальмового диска | вентильований |