
2 040 ₴
1 428 ₴
Показати оптові ціниГальмівний диск METELLI 23-0054 створений для безпечного і; що не менш важливо; комфортного гальмування без зайвих вібрацій. Деталь спроектована і зроблена з урахуванням потреб і конструктивних особливостей автомобілів Audi 80; Seat Ibiza; Cordoba; Volkswagen Polo; Passat. Призначений для встановлення на задній або передній міст.
Диск виконаний зі сплаву чавуну - класичного для дисків; важкого; але надійного і стійкого до зносу матеріалу. Для поліпшення фрикційних показників диска; в складі основного матеріалу присутній вуглець. Це дозволяє полегшити диск і зробити його стресостійким до температурних змін. Крім цього; на поверхню нанесено спеціальне покриття; мета якого захистити диск від корозії і скоротити до мінімуму вплив від роботи на навколишнє середовище.
Для відточування якості виробництва компанія інвестує 15% свого річного бюджету в дослідницький відділ. І ось диск; що пройшов чисельну кількість тестів; зосереджених на контролі якості; може похвалитися максимальною точністю і відповідністю з оригінальною запчастиною. Розташування; форми і розміри вигинів і технологічних отворів роблять диск повністю сумісним з конкретною моделлю авто. При підборі до деталі якісних гальмівних колодок; вона розкриє всі свої додаткові переваги. А саме; рівномірний знос завдяки ідеально рівній поверхні; а також швидка адаптація до колодки; що дозволить моментально звикнути до нової запчастини.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-0054 |
| Виробник | Metelli |
| Висота | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Cordoba, Polo, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 23-0054 |
| Зовнішній діаметр | 239 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 65 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Марка автомобіля | Volkswagen |
| Мінімальна товщина | 8 мм |
| Мoдель | 23-0054 |
| Ось | передня |
| Вживаність | VW POLO Va |
| Країна виробництва | Італія |
| Тип гальмового диска | невентильований |